Amarillo

tel: 793 001 806

biuro@amarillo.com.pl
Powstańców Śląskich 108/54

01-466 Warszawa

woj. mazowieckie

NIP:1131964756

Parapet aluminiowy płytka brąz

Parapet aluminiowy płytka stal antyczna

Parapet aluminiowy płytka biały

Parapety Aluminiowe

Specjalnością naszej warszawskiej firmy są parapety aluminiowe - trwałe,lekkie, ekologiczne i bardzo estetyczne. Ze względu na naturalne właściwości antykorozyjne, surowe aluminium odznacza się w większości warunków atmosferycznych wysoką odpornością. Samoczynnie pokrywa się warstwą tlenku, która zapobiega dalszemu utlenianiu. Właściwości antykorozyjne jak i łatwość kształtowania powodują, że aluminium jest doskonałym materiałem konstrukcyjnym wykorzystywanym w budownictwie. 

Nasze parapety zewnętrzne dzięki swojej wytrzymałości sprawdzą się na przestrzeni wielu lat, zachowując swoje walory estetyczne oraz parametry. Warto dodać, że dostępne w naszej ofercie produkty mogą zostać pomalowane farbą proszkową w dowolnym kolorze z palety RAL i tym samym zostać odpowiednio dopasowane, np. do koloru ramy okiennej lub elewacji. Nasz specjalista pomoże Państwu w doborze koloru parapetów bezpośrednio na budowie prezentując wzory wymalowań farb różnych producentów.

Nasz firma produkuje parapety aluminiowe w dwóch podstawowych rodzajach

  • KLASYCZNE (parapety standardowe z długim kapinosem),
  • PŁYTKA (aluminiowa imitacja płytki klinkierowej)

Produkty dostępne są w wymiarach zamawianych przez Klienta oraz wykonywane w niestandardowych wariantach, zgodnie z potrzebami Klienta i dostarczaną przez niego dokumentacją techniczną. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, jesteśmy w stanie realizować najbardziej rozbudowane i skomplikowane zlecenia naszych Klientów, dostarczając Państwu parapety aluminiowe najwyższej jakości. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy i składania zamówień. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie i odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.